Freedolina Glamping

Freedolina Glamping jest miejscem stworzonym z miłości do natury, potrzeby wyciszenia i bliskości wspaniałych lasów i jezior. Zauroczeni tym miejscem postanowiliśmy udostępnić go innym, aby mogli cieszyć się pięknymi widokami i relaksować przy dźwiękach żurawi zamieszkujących wyspę na środku jeziora, czy żab z naszego stawu. 

 

Chcemy, aby każdy z naszych gości poczuł się u nas jak na mile wspominanych wakacjach z dzieciństwa lub na letnich wyjazdach ze znajomymi pod namiot. Koncept glampingu pozwala na łączenie i integrowanie  ludzi z całej Polski, a może i ze świata. U nas możesz spać, jeść, wypoczywać i bawić się wśród ludzi i natury. 

 

Na terenie glampingu znajduje się osiem namiotów- cztery duże i cztery małe, a także dedykowane im łazienki. Dodatkowa toaleta z prysznicem dostępna dla wszystkich gości znajduje się przy marinie - domku przy plaży nad brzegiem jeziora. Tam też do Waszej dyspozycji jest sucha sauna, balia oraz sprzęty wodne - łódka, rower wodny, SUP oraz żaglówka. Będziecie mogli również stale korzystać z ogólnodostępnej kuchni- zachęcamy do wspólnego gotowania i integracji ;) Na małej wyspie nad naszym stawem znajduje się Freedocafe, czyli nasza kafejka, w której będziecie mogli skorzystać z ekspresu do kawy lub zaparzyć sobie herbatę. Nierzadko pojawią się tam również nasze słodkie specjały/ wypieki :) 

 

Freedolina, jak sama nazwa wskazuje, jest miejscem, w którym nasi goście mogą poczuć zew wolności i ducha rodzinnego, ponieważ każdego gościa traktujemy jak lokalsa :) Wyciszcie się i zrelaksujcie na własnym glampingowym tarasie z kubkiem pachnącej kawy, z dobrą książką, a my z przyjemnością zadbamy o to, abyś czuł się jak u siebie.

 

Nasz glamping jest przyjazny zwierzętom, sami też posiadamy przyjazne psiaki na terenie obiektu :)

 

Do zobaczenia!

Ogólne

Parking własny
W cenie
Akceptujemy zwierzęta

Spa

Sauna
W cenie
Jacuzzi
W cenie

Wyżywienie

Śniadanie
Obiadokolacja

Czas wolny

Wypożyczalnia rowerów
W cenie
Booking engine HOTRES.pl
Rezerwacja