SafariNamiot przy brzegu jeziora

Kuchnia,aneks

Kuchnia,aneks

Ręczniki

Ręczniki

Szampon, mydło

Szampon, mydło

Ogrzewanie

Ogrzewanie

Parking darmowy

Parking darmowy

Lodówka

Lodówka

Ekspres do kawy

Ekspres do kawy

Czajnik

Czajnik

Duże namioty (Safari) położone są bezpośrednio przy linii brzegowej jeziora. Każdy z namiotów jest wyposażony w duże, dębowe łóżko małżeńskie, kanapę, pojemną szafę, wygodny fotel, ogrzewacz oraz dostawkę w formie rozkładanego fotela. 

 

W namiocie znajduje się również aneks kuchenny, zawierający podstawowy  zestaw do przyrządzania posiłków. Goście mają również bezpośredni dostęp do łazienki, znajdującej się na tyłach namiotu. Tam czekają na nich szlafroki, ręczniki, suszarka oraz zestaw kosmetyków do kąpieli. Dla zapominalskich przygotowaliśmy również jednorazowe, drewniane szczoteczki do zębów. 

 

Do każdego z namiotów wchodzi się przez przestronny taras, na którym znajduje się stół z krzesłami oraz wygodna leżanka, idealna na popołudniową drzemkę, lub chwilę relaksu z dobrą książką w ręku i kubkiem świeżej kawy. Z tarasu rozpościera się widok na Jezioro Dormowskie.

 

Do dyspozycji Gości znajduje się 2ha prywatna działka m.in. z bezpośrednim dostępem do plaży nad jeziorem, pomostem, sauną, balią z gorącą wodę czy stawem z dwiema wyspami i strefą chiillout. 

Więcej w zakładce O nas

 

Pokoje


Max. osób 2
Pow. 7 m2
Max. osób 2
Pow. 27 m2
Max. osób 4
Booking engine HOTRES.pl
Rezerwacja